moda günlük yaşam

Modayı Günlük Yaşamınızda En İyi Şekilde Kullanın

Moda, kolaylıkla ve güvenle yeni stiller giymek anlamına gelir. Birçok insanın modaya ilgi duymasının nedeni budur. Rutine ekleyebileceğiniz harika tavsiyeler için okumaya devam edin.

 1. Bütçenizin büyük çoğunluğunu temel parçalara harcamayı deneyin. Zamansız parçalara yatırım yapın. Üstleri ile zarif bir siyah kalem etek giyebilir ve hala sert olabilir.
 2. Siyah ve beyaz kombinasyonlar her zaman tekrar popüler olan klasik bir kombinasyondur. Bu kombinasyonu kullanarak her zaman birçok kıyafeti görürsünüz. Kelimenin tam anlamıyla siyah ve beyazı birleştirirken olasılıkların sonu yok.
 3. Dudak kalemi kullanın ve daha dolgun dudaklar elde etmek için kenarları sünger aplikatörle uygulayın. Bir sonraki adımda parlak veya mat jeli uygulayın. Üst dudağa biraz daha parlak uygulayın ve popüler bir pouty görünüme kavuşacaksınız.
 4. Desenler şu anda, özellikle çiçek desenleri. Desen, aksesuar, aksesuar ve ek kıyafetlerle aynı zamanda aksesuarlara sahip olduğunuzdan emin olun.
 5. Harika bir moda fikri, normalde giyeceğiniz bir şeyi denemek. Bu size yeni bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olabilir. Tarzınızı genişletmek için harika bir yol.
 6. Satın aldığınız giysiye dikkat edin ve anlayın. Giysilerin hazırlanmasında kullanılan malzemelere bakmanız hayati önem taşımaktadır.
 7. Vücudunuzun alacağı yapıyı sağlamak için bazı katı renkler kullanın. Sade, düz renkli bir bluz, göz alıcı ve fırfır yakalı eteğe benzeyen renkli desenli bir üst giyme şansını tümüyle bırakacak. Üstleri koyu renk olan pantolonlar ve insanların gözlerinizle buluşmasına yardımcı olur, böylece onlarla doğrudan iletişim kurabilirsiniz.
 8. Bu sezon biraz kilo vermeniz gerekiyorsa, hazır giyimden kaçının. Bu, saklamak istediğiniz tümsek ve şişkinlikleri vurgulayacaktır. Figürünüzün daha iyi görünmesini sağlayan bol giysiler giyin.
 9. Vücut şeklinizi bilin ve size uyan görünüşün ne olduğunu belirleyin. Şekliniz dikdörtgen, armut, kum saati veya iki şekilli bir kombinasyon gibi mi? Vücut şekliniz, sizin için en uygun belirli stili oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
 10. Uygun aksesuarlar iyi bir kıyafeti harika yapabilir. Aksesuarlar kolye, küpe ve kolye, kemer ve bilezik içerir. Uygun saç modeli ve ayakkabılar görünüşünüzü artırabilir. Harika kıyafetler hazırlarken moda dergilerini okumaktan çok şey öğrenebilirsiniz.
 11. Sahip olduğunuz mücevherlerin tümünü giymek zorunda değilsiniz, ancak basit tutmak, giymenin en iyi yoludur. Çok fazla şey takmak, iyi olanı götürebilir. Modaya uygun şıklıkta en klasik görünüm için mücevherlerinizi özenle kullanın.
 12. Hangi stillerin trend olduğunu ve moda dünyasında hangi trendlerin bulunduğunu size tutabilirler. Bu, her zaman hazır olmanıza yardımcı olacaktır.
 13. Giysilerinizde daima etiket kullanın.
 14. Kalın eteğinizin daha da iyi görünmesini istiyorsanız, öne çıkması için düz renkli bir gömlekle eşleştirmeniz gerekir.
 15. Makalede daha önce de belirtildiği gibi, harika görünüyorsanız, kendinizi harika hissedersiniz. Bu, doğru stilleri giymeniz ve iyi giymeniz gerektiği anlamına gelir. Bunu söylemek, yapmaktan daha kolay. Çok iyi giyinmek ve harika görünmek için yukarıda aldığınız tavsiyeleri kullanın.
Moda'da yayımlandı

Yayımlayan