Her Zaman Modaya Uygun Olmanızı Sağlayacak İpuçları

Tarz ve moda anlayışınızın olmadığını düşünüyorsanız, bu makale yardımcı olabilir. Modaya geldiğinde bunu hissetmenize gerek yok. Görünümünüzü geliştirmek gerçekten çok kolaydır. Bazı harika moda ipuçlarını öğrenmek için okumaya devam edin.

 1. Moda arayışında mükemmel olmak zorunda hissetme. Mükemmelliğe odaklanırsanız, çok fazla çalışıyor gibi görünüyorsunuz. Basit bir “kusur” ve modaya uygun bir kıyafet içeren pistlerin bazıları.
 2. Boyut etiketine otomatik olarak güvenmeyin. Üzerinde denemediğiniz bir şeyi satın almayın. Boyutların artık ölçümlerde bir etkisi yoktur. Markalar arasında değişebilir. Çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız, web sitesindeki boyutlandırma çizelgelerini okuduğunuzdan emin olun. Ayrıca, satın aldığınız tüm giysilerin uygun değilse elbiseleri iade edebildiğinden emin olun.
 3. Yükseklik artırma ve zayıflama etkileri için kadınlar arasında popülerdir. Takozlar giyerken, çok kalın olmadıkları çok önemlidir, çünkü içlerinde yürümekte sorun yaşayabilirsiniz.
 4. Onların moda el-me-aşağılıklarını göze alamazsanız arkadaşlarınıza bildirin. Bu ücretsiz moda almak için mükemmel bir yoldur.
 5. Harika bir dokunuş, kemerlerinin ayakkabılarıyla eşleştiğinden emin olmaktır. Bu size her zaman moda olan zamansız bir görünüm yaratır.
 6. Her harika kıyafet iyi bir temelle başlar. Bir sütyen figürünüzü iyi tanımlayabilir ve çok çekici görünebilir. Daha pürüzsüz bir görünüm kazandırmak ve destek vermek için iç çamaşırlarınızı giymeyi seçtiğiniz iç çamaşırlarınızı istersiniz. Sadece figürü inceltmek ve en iyi şekilde görünmenize yardımcı olmak için probelms alanlarını gizlemek için yapılmış bir sürü giysi var.
 7. Susuz kalmayı önlemek için bol miktarda saf filtrelenmiş su için. Hidrasyon, kuru tırnak etlerinin ve tırnakların aşırı kuru olmasını önlemede çok önemli bir anahtardır. Bu, özellikle kışın soğuk ve sıcak olduğu zamanlar için geçerli olabilir. Her gün tırnak etlerinde ve tırnaklarında shea yağı kullanın. Ayrıca, sağlıklı kalmalarını sağlamak için uyumadan önce ellerinize shea yağı ve / veya ağır bir el kremi uygulamak isteyebilirsiniz.
 8. Giysilerinizi seçerken şekil türünüzü dikkate alın. Düşük kesimli bir bluz iyi bir fikir olmayabilir, ama kilometrelerce bacaklarınız olabilir.
 9. Uygun bir durumda şort giymeyi seçerseniz, görünür çoraplardan kaçının. Bu anaokulunda küçük çocuklar için daha yaygın bir uygulamadır.
 10. Saç stiliniz, eşsiz kişiliğinizin bir temsili olmalıdır. Eğer kariyer odaklıysanız, klasik ve profesyonel bir tarz size en iyi hizmeti verecektir. .
 11. Moda hızla değişiyor, ancak en son modalarla ilgili bilgileri okumak size yardımcı olabilir. Magazin ve çevrimiçi bloglar trendler için harika bir bilgi kaynağıdır. Her zaman kendi tarzınıza uygun öğeleri seçebilirsiniz.
 12. Hem geleneksel hem de modaya uygun olanları dahil etmeye çalışın. Klasik şeyler yıllarca sürecek ve görünüşü aksesuarlarla değiştirebilirsiniz. Bir çift siyah pantolon ile yepyeni bir renkte güzel bir kemer takın. Düz renkli bir gömleğe renkli bir fular takabilirsiniz.
 13. Birinin imajını geliştirmesine yardım etmeye çalışıyorsanız, arkadaşınızı doğruca mağazaya götürün ve üzerinde harika görünen bir şey seçmelerine yardımcı olun.
 14. En iyi alanınız omuzlarınız, seksi omuzlarınız veya diğer güzel parçalarınızsa gösterin! Harika görünmenin ve hissetmenin en iyi yolu budur. Aynı zamanda en elverişli olanınızla da dikkatinizi çekiyor.
 15. Kıyafetlerinizi sakladığınız dolapta yer açın. Giysileriniz çok sıkı bir şekilde saklanırsa, zaman içinde kumaşlara zarar verirsiniz. Dolaptaki her şey arasında yaklaşık bir 4 5 cm boşluk olması gerekir.
 16. Daha şık kıyafetlerinize özen gösterin, böylece dayanacaklarını ve parlak kalacağını bileceksiniz.
Moda'da yayımlandı

Yayımlayan